Yemeklik kekik

Yemeklik kekik

Fiyat : 8,00 TL(KDV Dahil)

Toros dağlarında yetişen %100 Doğal Kekik  [ yemeklik ] 

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Dağlarda saklı mucize...

 
Bölgemiz orman açısından çok zengin olup, dağlarda binlerce faydalı bitki türleri yetişmektedir. Bizler köylülerimizle birlikte bu bitki türlerini sizin için seçiyor, serin havada ve bol güneş ışığında kurutuyoruz. sağlıklı cam kavanozlarda sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizi, sahil yörelerinde Haziran ve Temmuz aylarında, yaylalarımızda ise Ağustos ayında topluyoruz. Mevsiminde toplanan ürünleri, sizlere en taze ve doğal haliyle ulaştırmak için sağlıklı kese kağıtlarında saklıyoruz.

 

Kokusu ve aroması size farkı hissettirecektir.

Ürün içeriği: kekik

 

 

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...