Üzüm Pekmezi

Üzüm Pekmezi

Fiyat : 16,00 TL(KDV Dahil)

%100 Doğal Üzümlerin aroması ve büyüklerimizin geleneksel tarifleri sonucunda elde edilen Lezzetli Üzüm Pekmezi (Net: 300 gr)

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Odun ateşinde kaynatttık...

 
Üzümlerimiz; Kaş'ın üzümü ile meşhur Üzümlü köyünde yetişmektedir. Üzümlerimiz hasat döneminde dalından toplanarak odun ateşinde geleneksel yöntemlerle kaynatılır. 

Geleneksel şekilde kaynatılan pekmez olgunluğa ulaştıktan sonra sizlere buluşmak üzere sağlıklı cam kavanozlara konulur.


Cam kavanozlarda ve serin ortamda muhafaza edilen üzüm pekmezi doğallığı bozulmadan saklanır. 

Ürün içeriği: Net: 300 gr Üzüm Pekmezi

 

 

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır.  

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@liyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil
Keçiboynuzu Pekmezi
26,00 TL KDV Dahil