Turunç reçeli

Turunç reçeli

Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)

Turunç meyvesinin aroması ve büyüklerimizin geleneksel tarifleri sonucunda elde edilen %100 Doğal Lezzetli Turunç Reçeli [Ev Yapımı] (Net: 300 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

En tatlı ekşi...

 
Likya bölgesinin Finike ilçesinde yaşayan köylülerin, mevsiminde dalından topladığı %100 doğal turunçlar, büyüklerimizin geleneksel tarifleri ile katkısız olarak kaynatılır ve altın rengi reçeller elde edilir.

Bilindiği üzere Finike kendine has lezzetli ve bol sulu narenciyesi ile meşhur bir ilçemizdir. Halihazırda marka haline gelmiş olan Finike turuncunun kendine has o eşsiz aroması, tüm güzelliği ile reçellerimizde hissedilmektedir.


Ürün içeriği: Net: 300 gr Turunç reçeli

 


Nasıl muhafaza edilir ? 


Turunçlarımız özenli ellerde, geleneksel usullere göre reçel haline geldikten sonra, sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Portakal reçeli
22,00 TL KDV Dahil
Çam Balı
30,00 TL KDV Dahil
Orman Çiçekleri Balı
40,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Badem
25,00 TL KDV Dahil