Taş Değirmen Tahin

Taş Değirmen Tahin

Fiyat : 28,00 TL(KDV Dahil)

%100 Doğal susamların odun ateşinde kavrulmasından sonra, geleneksel şekilde öğütülmesi ile elde edilen Taş Değirmen Tahin (Net: 250 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Susamın en güzel hali...

 
Tahinimiz, Kaş'ın sahil köylerinde yetişen tamamen doğal susamlardan elde edilir. Susamlar, Ağustos ayında toplanır ve taş değirmende geleneksel şekilde öğütülerek tahin haline getirilir.

Size sunulan her ürün, son yılın hasatıdır. Diğer ürünlerimizde olduğu gibi, tahinlerimizde de bir önceki yılın ürünleri stoklarımızda yer almaz.

Ürün içeriği: Net: 250 gr Taş Değirmen Tahin

 


Nasıl muhafaza edilir ? 

Taş değirmen tahini, geleneksel tariflere göre öğütüldükten sonra titiz bir şekilde sizin için seçtiğimiz sağlıklı cam kavanozlara konulur ve bu şekilde muhafaza edilir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...

Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Keçiboynuzu Pekmezi
26,00 TL KDV Dahil
Üzüm Pekmezi
16,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil