Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Soğuk Sıkım Zeytinyağı

Fiyat : 70,00 TL(KDV Dahil)

Sağlıklı ve mutlu köylülerimizin bahçelerinden dalından yere düşmeden toplanan zeytinlerden özel sıkım yöntemi ile elde edilen %100 Doğal Soğuk Sıkım Zeytinyağı (Net: 500 ml)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Kaş'ın doğallığıyla damıtıldı...

 
Zeytinyağımız, deniz havası ve yağmur sularının bereketi ile beslenen, köy bahçelerinde veya dağlarda doğal olarak yetişen zeytinlerden üretilmektedir. Zeytinlerimizin yetiştiği köyler; Kaş merkezin yanısıra, Sahil Bayındır, Gökçeören, Bezirgan, Kalkan, Yeşiköy, Çayköy, Sahil Çavdır ve Yeşilköy'dür.

Dalından kopan zeytinlerin oksitlenmemesi için, hasatın hemen ardından sıkılması gerekir bu nedenle köylerden ve dağlardan topladığımız zeytinler, hiç bekletilmeden sıkma işlemine girerler. İlk hasat olarak Ekim/Kasım aylarında, ikinci hasat olarak Aralık/Ocak aylarında toplanan zeytinler, titizlikle ve özenle sıkılır, taze olarak şişelenirler. Sizlere sunduğumuz her ürün, son yılın hasatından elde edilen üründür, bir yıl öncesinin ürünleri kesinlikle stoklarımızda yer almaz.


Tüm ürünlerimizde olduğu gibi zeytinyağlarımızda da hiçbir katkı maddesi ve zirai ilaç etkisi bulunmaz. 


Soğuk sıkım nedir ? 

Doğal zeytin bahçelerinde, dalından yere düşmeden toplanan zeytinlerin, sıkım esnasında yoğun sıcaklık uygulanmadan, özel ezme yöntemi ile sıkılması işlemidir.

Ürün içeriği: Net: 500 ml Soğuk Sıkım Zeytinyağı

 


Nasıl muhafaza edilir ? 

Doğal zeytin bahçelerinden toplan zeytinlerden, hiç bekletilmeden sıkılan zeytinyağı, gün ışığından etkilenmemesi için özellikle koyu renkli şişelerde muhafaza edilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Salamura Yeşil zeytin
20,00 TL KDV Dahil
Siyah Zeytin [Çiziksiz]
25,00 TL KDV Dahil
Yeşil Zeytin [ Çıtlatma ]
22,00 TL KDV Dahil
Soğuk Sıkım Zeytinyağı
70,00 TL KDV Dahil
Naturel Sızma Zeytinyağı
40,00 TL KDV Dahil
Erken Hasat Zeytinyağı
50,00 TL KDV Dahil