Portakal reçeli

Portakal reçeli

Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)

%100 Doğal portakalların aroması ve büyüklerimizin geleneksel tarifleri sonucunda elde edilen %100 Doğal Lezzetli Portakal reçeli [Ev Yapımı] (Net: 300 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Lezzetin altın rengi...

 
Likya bölgesinin Finike ilçesinde yaşayan köylülerin, mevsiminde dalından topladığı %100 doğal portakallar, büyüklerimizin geleneksel tarifleri ile katkısız olarak kaynatılır ve altın rengi reçeller elde edilir.

Bilindiği üzere Finike kendine has lezzetli ve bol sulu portakalı ile meşhur bir ilçemizdir. Halihazırda marka haline gelmiş olan Finike portakalının kendine has o eşsiz aroması, tüm güzelliği ile portakal reçellerimizde hissedilmektedir.


Ürün içeriği: Net: 300 gr Portakal reçeli

 


Nasıl muhafaza edilir ? 


Portakallarımız özenli ellerde, geleneksel usullere göre reçel haline geldikten sonra, sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir. Reçellerimiz tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
 

Tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Çam Balı
30,00 TL KDV Dahil
Orman Çiçekleri Balı
40,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Badem
25,00 TL KDV Dahil