Nar Ekşisi

Nar Ekşisi

Fiyat : 15,00 TL(KDV Dahil)

%100 Doğal nar taneleri ile büyüklerimizin geleneksel tarifleri sonucunda elde edilen %100 Doğal Nar Ekşisi [Ev Yapımı] (Net: 100 cc)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Sofralara lezzet katan ekşi...

 
Kaş'ın Kasaba köyü, Üzümlü Köyü ve Yeşilköy Beldesinde yetişen doğal narların özenle ayıklanarak tanelerinin kaynatılması ile edilen salatalarımızın olmazsa olmaz sosu. Kaynama süresi ve püf noktaları bizde saklı

Bilindiği üzere bölgemiz narenciyesi ile meşhur Akdeniz'in parçasını oluşturan doğal bir coğrafyadır. İşte bu doğal coğrafya muazzam aromasını bizlere meyveleri ile hissettirmektedir. Nar ekşisi de eski geleneksel tariflerin bize bahşettiği bir lezzettir. Sofralarımızın vazgeçilmezidir.


Ürün içeriği: Net: 100 cc Nar Ekşisi

 


Nasıl muhafaza edilir ? 


Nar taneleri özenli ellerde, geleneksel usullere göre kaynatılarak nar ekşisi haline geldikten sonra, sağlıklı cam şişelere konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Tamamen doğal ve katkısız olduğu için ürünlerimizin kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...