Kuşburnu Çayı

Kuşburnu Çayı

Toros dağlarında yetişen faydalı bitkilerden seçerek sağlıklı cam kavanozlarda koyduğumuz %100 Doğal Kuşburnu Çayı (1 kavanoz- 500ml)

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Rengi kadar doğal...

 
Bölgemiz orman açısından çok zengin olup, dağlarda binlerce faydalı bitki türleri yetişmektedir. Bizler köylülerimizle birlikte bu bitki türlerini sizin için seçiyor, serin havada ve bol güneş ışığında kurutuyoruz. sağlıklı cam kavanozlarda sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizi, sahil yörelerinde Haziran ve Temmuz aylarında, yaylalarımızda ise Ağustos ayında topluyoruz. Mevsiminde toplanan ürünleri, sizlere en taze ve doğal haliyle ulaştırmak için cam kavanozlarda saklıyoruz.

Kan basıncını düzenler.Romatizma ağrılarını hafifletir Kanserli hücrelerin yayılmasını yavaşlatır.Kötü kolesterolü düşürür.Şeker hastalığına karşı koruma sağlar. Yüksek miktarda C vitamini içerir.Bağışıklık sistemini güçlendirir.Soğuk algınlığı tedavisinde kullanılır.Cilde doğal parlaklık verir.Doğal bir antioksidandır.İdrar yolu hastalıklarına karşı koruyucudur.İdrar söktürücü olarak kullanılır.


Ürün içeriği: 1 Kavanoz-500 ml Kuşburnu Çayı

 


Nasıl muhafaza edilir ? 


Çaylarımız kurutulduktan sonra sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Çaylarımız tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...