Kırmızı toz biber

Kırmızı toz biber

Fiyat : 30,00 TL(KDV Dahil)

Kaş'ın verimli topraklarında , yerel tohum , doğal gübre kullanılarak yetiştirilen kırmızı biber ile yaptığımız Kırmızı toz  biber ( Net:500 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Kırmızı toz biber...

 
Kırmızı toz biber için kullandığımız biberlerimiz Kaş'ın köylerinde yetişmektedir.  

Biberlerimiz  Likya Çiftliği'nin üye çiftçileri tarafından  üretilmekte olup, en iyileri seçilerek , öğütülüp, siparişe  hazır hale getirilmektedir.


Ürün içeriği: Net: 500 gr kırmızı toz biber.

 


Neden Likya Çiftliği ?
 


Öncelikle Kaş ilçemiz şehire uzak , halen kentleşmemiş ve doğal tarımın yapıldığı nadide ilçelerimizdendir. Öte yandan Kışları da sahil köylerinin güneş alması nedeniyle yaz, kış sebze ve meyveler güneşle beslenmektedir. Sebze ve Meyveler güneş ışığını alarak doğal yollardan rengini alarak büyümektedir. Üretim ise yılların verdiği tecrübe ile doğal olarak yapılmaktadır.  Biz güvenilir üye çiftçilerimizin bahçelerinde bizim için yetiştirdiği sebze ve meyveleri sizler için her aşamasında denetleyip seçerek sizlere gönderiyoruz.
 

Kargonuzu açtığınızda TİTİZLİKLE PAKETLENMİŞ , TEMİZ ve LEZZETLİ ürünlerimiz göreceğinizden emin olabilirsiniz.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır.  

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@liyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...