Kekik [ dağ kekiği ]

Kekik [ dağ kekiği ]

Fiyat : 15,00 TL(KDV Dahil)

Toros dağlarında yetişen faydalı bitkilerden seçerek sağlıklı kilitli kraft ambalajlara koyduğumuz %100 Doğal Kekik Çayı [ dağ kekiği ] 

Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Dağlarda saklı mucize...

 
Bölgemiz orman açısından çok zengin olup, dağlarda binlerce faydalı bitki türleri yetişmektedir. Bizler köylülerimizle birlikte bu bitki türlerini sizin için seçiyor, serin havada ve bol güneş ışığında kurutuyoruz. sağlıklı cam kavanozlarda sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizi, sahil yörelerinde Haziran ve Temmuz aylarında, yaylalarımızda ise Ağustos ayında topluyoruz. Mevsiminde toplanan ürünleri, sizlere en taze ve doğal haliyle ulaştırmak için cam kavanozlarda saklıyoruz.

Kekik yağı, kuru yemeklik ve kuru çay olarak değişik formlarda kullanabileceğiniz kekiğin, sağlığınıza da sayısız faydası mevcuttur. A, B6, C, E ve K vitaminleri; demir, magnezyum, çinko, bakır, fosfor, potasyum, kalsiyum gibi değerli mineraller açısından son derece zengindir. Ayrıca prostat sorunlarında kekik çayının faydalı olduğu da söylenmektedir.


Ürün içeriği: 1 Boğum - 500 ml kekik çayı

 


Nasıl muhafaza edilir ? 


Çaylarımız kurutulduktan sonra sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Çaylarımız tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Kabuklu Badem
25,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil
Orman Çiçekleri Balı
40,00 TL KDV Dahil
Çam Balı
30,00 TL KDV Dahil
Ada Çayı [ ince yapraklı ]
15,00 TL KDV Dahil