Keçiboynuzu Unu

Keçiboynuzu Unu

Fiyat : 15,00 TL(KDV Dahil)

%100 Doğal Keçiboynuzu meyvelerinin geleneksel yöntemlerle öğütülmesi ile elde edilen lezzetli Keçiboynuzu Unu [Tozu] (Net: 255 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Her zerresinde doğallık var...

 
Keçiboynuzu veya harnup, Kaş'ın merkezinde yetiştiği gibi; Sahil Bayındır, Gökçeören, Üzümlü, Çayköy, Yeşilköy, Bezirgan ve Kekova/Üçağız Köylerindeki bahçelerde köylüler tarafından ve doğada kendi halinde yetişmektedir. 

Bir Akdeniz maki bitkisi olan keçiboynuzu, ilaç, suni gübre gibi zirai müdahalelere maruz kalmadan, yağmur suyundan ve bol güneş ışığından beslenerek doğal olarak yetişmekte, dalında doğal olarak kurumaktadır. En doğal haliyle yetişen bu keçiboynuzu meyveleri, doğal taş değirmenlerde öğütülür, %100 doğal ve katkısız keçiyboynuzu unu (tozu) elde edilir.


Size sunulan tüm ürünlerimiz gibi, keçiboynuzu unu da aynı yılın hasatıdır, önceki yılların ürünleri kesinlikle stoklarımızda yer almaz. 

Ürün içeriği: Net: 255 gr Keçiboynuzu Unu

 


Keçiboynuzu Unu nasıl muhafaza edilir ? 

Cam kavanozda, gün ışığından ve nemden uzak bir ortamda saklayabilir ve gönül rahatlığı ile tüketebilirsiniz.

 

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@liyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Keçiboynuzu Pekmezi
26,00 TL KDV Dahil
Üzüm Pekmezi
16,00 TL KDV Dahil
Taş Değirmen Tahin
28,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil