Keçiboynuzu Pekmezi

Keçiboynuzu Pekmezi

Fiyat : 26,00 TL(KDV Dahil)

%100 Doğal Keçiboynuzu meyvelerinin aroması ve büyüklerimizin geleneksel tarifleri sonucunda elde edilen Lezzetli Keçiboynuzu Pekmezi (Net: 282 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Doğallığın sağlığa dönüşü.

 
Keçiboynuzu veya harnup, Kaş'ın merkezinde yetiştiği gibi; Sahil Bayındır, Gökçeören, Üzümlü, Çayköy, Yeşilköy, Bezirgan ve Kekova/Üçağız Köylerindeki bahçelerde köylüler tarafından ve doğada kendi halinde yetişmektedir.

Bir Akdeniz maki bitkisi olan keçiboynuzu, ilaç, suni gübre gibi zirai müdahalelere maruz kalmadan, yağmur suyundan ve bol güneş ışığından beslenerek doğal olarak yetişmekte, dalında doğal olarak kurumaktadır. İşte böylesi doğal olarak yetişen keçiboynuzundan yapılan pekmezimiz, büyüklerimizin geleneksel tarifleri ile katkısız olarak odun ateşinde kaynatılarak elde edilmektedir.


Size sunulan tüm ürünlerimiz gibi, keçiboynuzu pekmezi de aynı yılın hasatıdır, önceki yılların ürünleri kesinlikle stoklarımızda yer almaz.

Ürün içeriği: Net: 282 gr Keçiboynuzu Pekmezi

 


Nasıl muhafaza edilir ? 

Keçiboynuzu/harnup pekmezi geleneksel usüllere göre, doğal olarak kaynatıldıktan sonra sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 


 

 

Ürünlerimizin yolculuğu...

Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil
Kabuklu Badem
25,00 TL KDV Dahil