Keçiboynuzu

Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)

Kargo Dahil 1 Kilo Keçi Boynuzu

:

Dalından koptu, güneşle kurudu...

 
Keçiboynuzu veya harnup, Kaş'ın merkezinde yetiştiği gibi; Sahil Bayındır, Gökçeören, Üzümlü, Çayköy, Yeşilköy, Bezirgan ve Kekova/Üçağız Köylerindeki bahçelerde köylüler tarafından ve doğada kendi halinde yetişmektedir. Bir Akdeniz maki bitkisi olan keçiboynuzu, ilaç, suni gübre gibi zirai müdahalelere maruz kalmadan, yağmur suyundan ve bol güneş ışığından beslenerek doğal olarak yetişmekte, dalında doğal olarak kurumaktadır. 

Bölgemizde yetişen keçiboynuzunun özelliği ise diğer yörelerdekine nazaran daha dolgun ve lezzetli olmasıdır.


Size sunulan tüm ürünlerimiz gibi, keçiboynuzu da aynı yılın hasatıdır, önceki yılların ürünleri kesinlikle stoklarımızda yer almaz. 

Ürün içeriği: 1 kilo Keçiboynuzu


Nasıl muhafaza edilir ? 


 

Badem kabuklu bir meyve olup, doğal badem ağaçlarından toplandıktan sonra, dışındaki yeşil kabuğu soyularak temiz ve doğal havada, güneş ışığının altında kurutulmaktadır.
 

Ağacındayken, gün ışığı altında doğal olarak kuruyan keçiboynuzu/harnup, toplandıktan sonra doğal ve temiz havada, nefes alabilir şekilde saklanmaktadır. Size ulaştıktan sonra ise kutusundan çıkarılmalı ve nefes alabilir bir ortamda saklanmalıdır. Nemden uzak tutulmalı ve naylon poşet gibi kaplarda kapalı bir şekilde saklanmamalıdır.
 
 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler