Kabuklu Badem

Fiyat : ₺29,90(KDV Dahil)

Kargo Dahil 1 Kilo Badem

:

Deniz kokan tazelik...

 
Bademlerimiz, Kaş'ın Sahil Bayındır, Gökçeören, Bezirgan ve Çukurbağ köylerinde, köylülerimizin kendi badem bahçelerinden gelir. Temmuz ve Ağustos aylarında toplanarak, yine köylüler tarafından gün ışığında  kurutulur ve köyün kendi doğal, temiz havasında muhafaza edilir. 

Badem bahçeleri, Kaş'ın denize nazır köylerinde, denizin eşsiz kokusunu ve doğallığını da taşıyarak olgunlaşır.Bademlerimiz, tek bir çiftlikte değil, köylerdeki ayrı ayrı küçük bahçelerden toplanır. Hiçbir suni işleme ve katkı maddesine maruz kalmadan sizlere ulaştırılan bademlerimiz; yağmurun, güneşin ve toprağın izlerini taşır.


Köylerimizde doğal olarak yetiştirilen bademlerimizin tümü, aynı yılın hasatındandır. Üretimi bir yılı geçmiş olan bademler, kesinlikle stoklarımızda yer almaz. 

Ürün içeriği: 1 kilo Kabuklu Badem


Nasıl muhafaza edilir ? 


 

Badem kabuklu bir meyve olup, doğal badem ağaçlarından toplandıktan sonra, dışındaki yeşil kabuğu soyularak temiz ve doğal havada, güneş ışığının altında kurutulmaktadır.
 

Kurutulduktan sonra bademin kabuklu bir şekilde muhafaza edilmesi daha uygundur. Çünkü, yılların geleneksel  tecrübesine sahip olan köylüler, bademleri kabuklu bir şekilde saklamakta ve sadece yiyecekleri zaman kırmaktadırlar.
 
 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...

Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.
Benzer Ürünler