İncir Reçeli

İncir Reçeli

Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)

Yerel incir aroması ve büyüklerimizin geleneksel tarifleri sonucunda elde edilen %100 Doğal Lezzetli İncir Reçeli [Ev Yapımı](Net: 300 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Doğadan toplanan İncirler..

 
Dalından toplanan taze ve doğal incirler, büyüklerimizin geleneksel tarifleri ile bol taneli olarak hazırlanır ve benzersiz bir incir reçeli elde edilir. 

İncirlerimiz tamamen yerel ve doğal yetiştirilmektedir.


Ürün içeriği: Net: 300 gr İncir reçeli

 

Nasıl muhafaza edilir ? 


İncirler özenle toplanıp reçel haline geldikten sonra sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...