Domates Reçeli

Domates Reçeli

Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)

Doğal, kırmızı tatlı domatesler ile büyüklerimizin geleneksel tariflerinin buluşması sonucunda elde edilen %100 Doğal Lezzetli Domates Reçeli [Ev Yapımı] (Net: 300 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Tatlı bir kırmızı...

 
Likya bölgesinde yıllardır doğal olarak yetişen, her mevsim tarımın ayrılmaz bir parçası olan %100 doğal küçük kırmızı domatesler, büyüklerimizin geleneksel tarifleri ile katkısız olarak kaynatılır ve doğal pancar şekeri ile bir araya gelerek muazzam farklı bir lezzet elde edilir.

Bilindiği üzere, Kaş tarımda uzaman köylülerin bulunduğu bir ilçedir. Kaş'ta kendine has lezzetli küçük domatesler yetişmektedir. İşte bu domatesleri biz küçük tatlı kırmızı reçellere  dönüştürüp sizlerle buluşturuyoruz.


Ürün içeriği: Net: 300 gr Domates Reçeli

 Nasıl muhafaza edilir ? 


Domateslerimiz özenli ellerde, geleneksel usullere göre reçel haline geldikten sonra, sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...