Defne çayı

Defne çayı

Toros dağlarında yetişen faydalı bitkilerden seçerek sağlıklı kilitli kraft ambalajlarda sakladığımız %100 Doğal Defne Çayı

ADET :
Ürün stoklarımızda kalmamıştır.
Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Yeşilin mucizesi...

 
Bölgemiz orman açısından çok zengin olup, dağlarda binlerce faydalı bitki türleri yetişmektedir. Bizler köylülerimizle birlikte bu bitki türlerini sizin için seçiyor, serin havada ve bol güneş ışığında kurutuyoruz. sağlıklı cam kavanozlarda sizlere ulaştırıyoruz. Ürünlerimizi, sahil yörelerinde tüm yıl boyunca toplanabilen ürünleri, sizlere en taze ve doğal haliyle ulaştırmak için cam kavanozlarda saklıyoruz.

Defne yaprağı çay olarak içilebileceği gibi , et, tavuk ve balık pişirmede çok büyük bir öneme sahiptir. Ayrıca sağlıklı vücut için faydalı olduğu da söylenmektedir.


Ürün içeriği: 1 Kavanoz Defn - 500 ml

 


Nasıl muhafaza edilir ? 


Çaylarımız kurutulduktan sonra sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Çaylarımız tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Çalba Otu Çayı
15,00 TL KDV Dahil
Kekik [ dağ kekiği ]
15,00 TL KDV Dahil
Ada Çayı [ ince yapraklı ]
15,00 TL KDV Dahil