Çam Balı

Çam Balı

Fiyat : 30,00 TL(KDV Dahil)

Toros dağlarındaki çam ormanlarından beslenen bal arılarının özenle işlediği peteklerden süzülen %100 doğal Çam Balı [Doğal Petekten süzme] (Net: 326 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Ormanlarımızdan bal damlıyor...

 
Çam Balımızın işçileri; kışın sahilde, yazın yayla köylerinde yetişen çiçekler ve bölgesine göre; çam, kekik, sedir gibi ağaç ve bitki türlerinden beslenen arılardır. Köylüler, arıların özenle işlediği petekleri, aynı özenle süzerek süzme bal haline getirirler. Bizse sadece, bu %100 doğal balları, sağlıklı cam kavanozlarda sizlere ulaştırır, unuttuğunuz doğallığı size tattırmanın mutluluğunu yaşarız.

Ballarımız tamamen doğal olduğu için belirli bir standartta üretilmez, her biri yetiştiği bölgenin doğal ortamından etkiler taşır. Kekik yetişen bir bölgeden üretilmiş bir balsa, içinde kekik aromaları, çam ağaçlarının yoğunlukta olduğu bir bölgenin balıysa çam tadını barındırır. Balımızın güzelliği de bu doğal aromalarından kaynaklanır.


Size ulaştırdığımız ballar, diğer tüm ürünlerimiz gibi aynı yılın hasatıdır. Siz taze taze tüketin diye, geçmiş yıllara ait ürünler kesinlikle stoklarımızda bulunmaz.

Ürün içeriği: Net: 326 gr Çam Balı

 


Nasıl muhafaza edilir ? 

Ballarımız, peteklerinden süzüldükten sonra titiz bir şekilde sizin için seçtiğimiz sağlıklı cam kavanozlara konulur ve bu şekilde muhafaza edilir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...

Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Kabuklu Ceviz
27,00 TL KDV Dahil
Taş Değirmen Tahin
28,00 TL KDV Dahil
Üzüm Pekmezi
16,00 TL KDV Dahil
Keçiboynuzu Pekmezi
26,00 TL KDV Dahil