Biber reçeli

Biber reçeli

Fiyat : 22,00 TL(KDV Dahil)

Doğal, kırmızı tatlı kapya biberlerimiz ile büyüklerimizin geleneksel tariflerinin buluşması sonucunda elde edilen %100 Doğal Lezzetli Biber Reçeli [Ev Yapımı] (Net: 300 gr)

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Biberin en tatlısı...

 
Köylülerimizin yetiştirdiği kırmızı kapya biberleri aldık, sizler için tatlıya dönüştürdük. Büyüklerimizin geleneksel tarifleri ile buluşan biberler farklı bir lezzete dönüştü.

Bilindiği üzere, Kaş tarımda uzman köylülerin bulunduğu bir ilçedir. Kaş'ın Çavdır, Kasaba ve Karadağ Köylerinde kendine has lezzetli kırmızı kapya biberler yetişmektedir. İşte bu kapya biberleri çok tatlı reçeller haline getirip sizlerle buluşturuyoruz.


Ürün içeriği: Net: 300 gr Biber Reçeli

 Nasıl muhafaza edilir ? 


Kapya biberlerimiz özenli ellerde, geleneksel usullere göre reçel haline geldikten sonra, sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...