Ada Çayı [ ince yapraklı ]

Ada Çayı [ ince yapraklı ]

Fiyat : 15,00 TL(KDV Dahil)

Toros dağlarında yetişen faydalı bitkilerden seçerek sağlıklı kilitli kraft ambalajlara koyduğumuz %100 Doğal Ada Çayı [ ince yapraklı] 

ADET :

Tavsiye Et

Bu üründen aldığınızda sizi bekleyen fırsatlar

 

Ormanların bin yıllık şifacısı...

 
Ürünlerimiz, sahil yörelerinde Haziran ve Temmuz aylarında, yaylalarımızda ise Ağustos ayında toplanmaktadır. Mevsiminde toplanan ürünler sizlere en taze ve doğal haliyle ulaştırılmaktadır.

Adaçayının sağlığımıza sayısız faydası bilinmektedir. Başta sindirim sistemi olmak üzere, hafızayı güçlendirmeye, enfeksiyonlardan korunmaya, kan akışının düzenlenmesine ve hatta Alzheimer hastalığının tedavisine kadar bir çok faydası bulunmaktadır.


Ürün içeriği: 1 Boğum Ada çayı

 


Nasıl muhafaza edilir ? 


Çaylarımız kurutulduktan sonra sağlıklı cam kavanozlara konulmakta ve bu şekilde muhafaza edilmektedir.
 

Çaylarımız tamamen doğal ve katkısız olduğu için kapağı açıldıktan sonra kısa sürede tüketilmelidir.
  

 

Ürünlerimizin yolculuğu...


Kaş'ta yetişen ve en doğal haliyle sizlerle ulaşmak için bekleyen ürünlerimiz, siparişinizin hemen ardından hazırlanmaya başlar. Sipariş verdiğiniz ürünü hazırlayıp kargoya vermek için ortalama 1 saate ihtiyacımız var. Kargo şirketlerimizin gün içinde, en geç saat 16:00'da ürünleri teslim aldığını göz önünde tutarak, siparişinizi saat 15:00'ten önce bize ulaştırırsanız, ürün de aynı gün içinde adresinize doğru yola çıkar. Ancak pazar günleri kargo şirketlerinin çalışmaması nedeniyle cumartesi gecesi ve pazar günü vermiş olduğunuz siparişleriniz, pazartesi gününe kadar beklemek durumunda kalır. 

Hasarlı, kırık, bozuk çıkan veya alıp da memnun kalmadığınız ürünler için iade ve değişim haklarınızı şu şekilde kullanabilirsiniz:

***Sipariş ettiğiniz ürün özenle ve dikkatlice ambalajlandıktan sonra kargoya teslim edilir ancak kargo şirketlerinin yoğunluğu veya çeşitli nedenlerden dolayı bazen istenmeyen ezilme, kırılma gibi çeşitli hasarlar meydana gelebilir. Sipariş ettiğiniz ürünleri, kargodan teslim alırken kontrol etmeniz ve herhangi bir hasar olması halinde fotoğrafını çekip, bize iletmeniz yeterli. iletisim@likyaciftligi.com adresine e-posta atarak veya 0 546 426 0 426 no'lu telefondan whatsapp veya Line uygulamalarını kullanarak, ürün fotoğrafı ile birlikte isim ve soy isim bilgilerinizi bize iletebilirsiniz...Bu ürünün yanında bunları da tavsiye ediyoruz.

Orman Çiçekleri Balı
40,00 TL KDV Dahil
Çam Balı
30,00 TL KDV Dahil
Naturel Sızma Zeytinyağı
40,00 TL KDV Dahil
Erken Hasat Zeytinyağı
50,00 TL KDV Dahil